Uudiskiri


Toodete tagastamine

Kui kauba kättesaamisel selgub, et kaup ei vasta Teie ootustele või kaup ei sobi, siis on Teil õigus kaupa tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Tagastamisele kuuluv kaup peab olema originaalpakendis, siltidega ja kasutamata.

Toote tagastamiseks kliki kirjal "Minu konto".Seejärel kirjal "täidetud tellimused".Otsige üles toode mida soovite tagastada, ning klikkige lingil "Tagasta tooted".Järgnevalt valige toodete tagastamise kogus, tagastamise põhjus, mida soovite tagastatud tootega teha ning kindlasti ka lühike kuid täpne kommentaar. Näiteks: "Soovin toote tagastada, kuna toode ei meeldi, palun lisage minu kontole sama summa eest krediiti või tagastage raha minu pangakontole.

Kui kõik vajalikud lahtrid on täidetud, klikkige nupule "Lisa tagastamissoov".Teie e-mailile saadetakse kinnituskiri tagastussoovi kohta. Järgnevalt jääb Teil üle toode posti panna ning oodata, kuni teie tagastatud kaup minimi.ee lattu tagasi jõuab.

Kindlasti ei tohiks toodet enne posti panna ja mõni päev hiljem tagastussoov täita. Tagastussoov tuleb kindlasti täita enne toote postitamist. Kõik tooted, mis on postitatud ilma tagastussoovi sisestamata, on õigus minimi.ee-l endale jätta raha tagastamata või toodet välja vahetamata.

Kui valisite, et soovite raha tagastamist Teie pangakontole, laekub toote eest tasutud summa teie pangaarvele 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest minimi.ee poolt. Kui  minimi.ee on tagastatud kauba eest ülekande sooritanud, saadetakse Teie e-posti aadressile vastavasisuline teade. Tagastamisele ei kuulu tasu Eesti Posti teenuste eest.

minimi.ee Team